Jak na WWW stránky

Stránky mají veřejnou a neveřejnou část.

Veřejná část

Ve veřejné části je vhodné prostudovat pravidla, a podívat se na naše rady a vybavení. Pokud se na stránkách změní něco podstatného, určitě se to dozvíte v sekci novinek.

Neveřejná část

V této části jsou informace pouze pro váš tým. Nejprve se však do ní musíte přihlásit. Pokud jste zapomněli heslo nebo přihlašovací jméno, nezoufejte. Po přihlášení můžete měnit údaje o týmu. Můžete měnit složení týmu, název týmů a kontakty týmu. Na této stránce se také dozvíte podrobné informace pro zaplacení startovného. A nezapomeňte se odhlásit.

Fórum

Drobné změny se dočkalo fórum. Hradecká sova se stává "světoznámá" a naše fórum si již našlo své pravidelné přispěvovatele. Bohužel se jedná o spamovací roboty a jejich otravné reklamy. Kvůli těmto nechtěným návštěvkům jsme museli zavést ochranu.

Po napsání příspěvku, prosím vyplňte do formuláře i dvě slova z obrázku. Pokud nemůžete slova přečíst, můžete kliknout na první ikonu (Get a new challenge) a zobrazí se Vám bez ztráty příspěvku nová slova.

Pevně doufám, že Vás tato drobná komplikace neotráví. Drobnou útěchou Vám může být hřejivý pocit, že tímto pomáháte při digitalizaci starých papírových knih.