Registrované týmy

Registrované týmy

1.
Morgus
Mario, Kuba, Janýsek, Čepák zaplaceno
2.
Smrduté ploštice
Kristy, Markéti, David, Ondra, Borek zaplaceno
3.
Martin, Luci, Peťa, Péťa zaplaceno
4.
Vlny rubikonu
Petr Hochman, Jana Košková, Jája, Jirka zaplaceno
5.
pernikari
Ivošek, Gárdy, Marťa, Bubáček, Kátice zaplaceno
6.
Stein, Balů, Kejta, Fíla, Trpajzlik zaplaceno
7.
Lehká demence
DUBíno, Kramer, Pííítr, Šáfa zaplaceno
8.
Chodili po lese a kopali do pařezů
Dejl, Jonáš, Katka, Lucka, Čip zaplaceno
9.
2 silly for U
Pavko, Martin, Anička, Jirka, Honza zaplaceno
10.
Klídek
David, Vojta, Vítek, Michal zaplaceno
11.
Dršťkový Havran Masového Kašpárka
Pavla Prochazkova, Martin Motl, Vlada Fuka, Barbora Klikova, Karel Martisek zaplaceno
12.
Bubáci
Honza, Hanča, Petr, Kája, Maruška zaplaceno
13.
Kozel a spol.
Martin, Méďa, Dejv, Tomáš, Míša zaplaceno
14.
Mabululu
Jiří Hejkrlík, Hynek Ciboch, Hynek Beneš, Eva Vlčková, Jana Strnadelová zaplaceno
15.
Dopplerův jev
Lenka Kuprová, Petr Špaček, Eida, Bubu, Lukáš zaplaceno
16.
J.T.H.T.N.
Filip, Martin, Marketa, Katerina, Tom zaplaceno
17.
mms
Maky, Marcel zaplaceno
18.
Dámičky
Léňa, Evík, Mája, Zuza zaplaceno
19.
Turci a spol.
Jura, Jita, Evicka, Majda, Hanka zaplaceno
20.
GyBoNi
Péťa Kuřinová, Alča Koukalová, Barča Kopáčová, Vlasta Peksa, Hanka Urbanová zaplaceno
21.
J.U.P.
Varouch, Meera, Michal, Ondra zaplaceno
22.
Zvířáci
Karel, Honza, Lenka, Petr zaplaceno
23.
Burcli v akci
Lukas, Jirka, Mira, Kuba, Radka zaplaceno
24.
Však my dojdeme
Afruška, Sandy, Křivulka, Danča zaplaceno
25.
Liga proti slintajícím monstrům
Chak., Diggy, omi zaplaceno
26.
Název týmu:
Jirka Syrový, Jája Kyclová zaplaceno
27.
Hemisféry
Štěpán, Zuzka, Lucka, Mirek zaplaceno
28.
Vnoučátka
Petr, Anička, Honza, Štěpánka, Lukáš zaplaceno
29.
Pufíci
Tomáš Novotný, Barbora Tichá, Pavel Šabatka, Matej Kolár zaplaceno
30.
Dobrodruzi z kostky
Šárka, Léňa, Anitka, Tom, Ráďa zaplaceno
31.
Hrozný somráci
Noemi, Iveta, Honzík, Lucka zaplaceno
32.
Bláteníci
Jitka Dohnalová, Šárka Dohnalová, Marie Václavíková, Jana Václavíková, Josefina Mádrová zaplaceno
33.
Tabula rasa
Elča, Péťa, Jéňa, Majk, Kačenka zaplaceno
34.
rymazbiocentra
Filip H., Dan Š., Martin M., Adam J. zaplaceno
35.
Já do lesa nepudu
Veronika, Luboš, Katka, Jitka zaplaceno
36.
Societas Leptonychotes
Hanka, moole, Laire, Sauli, Túriel zaplaceno
37.
První pokus
Honza, Ondra, Honzik, Hanka zaplaceno
38.
baobab
Anička, Eda, Klára, Marcela, Ivča zaplaceno
39.
JAKIN
Jirka, Pavla, Lukáš, David zaplaceno
40.
hexachlórbenzén
Peter Molnár, Standa Novák zaplaceno
41.
voy-a-ger
Lama, Dominik, Jordan, Jája, Martin zaplaceno
42.
Černá kočka
Pavel, Lucka, Ondra zaplaceno
43.
HrubyOdhad
Viktor, Ondra, Standa, Vojta zaplaceno

Statistika

Počet týmů: 43

Počet hráčů: 185

Průměrný věk hráčů: 24.0

Město
Počet hráčů
Hradec Králové 41
Praha 32
Brno 17
Pardubice 13
Olomouc 7
Kolín 6
Lovosice 4
Zlín 4
Nové Město nad Metují 3
Otrokovice 3
Plzeň 3
Dobruška 2
Hořice 2
Jihlava 2
Karlovy Vary 2
Kroměříž 2
Litovel 2
Ondřejov 2
Opočno 2
Vrchlabí 2
Všestary 2
Beroun 1
Břeclav 1
Broumov 1
Bruntál 1
Chrudim 1
Česká Třebová 1
Halenkov 1
Hodonín 1
Hradec Kralove 1
Jánské Lázně 1
Jičín 1
Kladno 1
Litvínov 1
Mokrý Lom 1
Napajedla 1
Náchod 1
Nižbor 1
Obědovice 1
Přerov 1
Skuteč 1
Smiřice 1
Týn nad Vltavou 1
Týniště nad Orlicí 1
Únětice 1
Ústí nad Labem 1
Vítkov 1
Vrábče (ČB) 1
Vysoké Mýto 1
Zeleneč 1