Fórum

Nový příspěvek
Napište nospam
Ferda
13.07.2011 19:33
Jestli dám dohromady tým se zatím neví, ale koukám, že nám nějak vázne diskuze. Tak s ní začnu. A začnu tím, že chválím a gratuluju tým Pralinky zvlášť tedy část orgů za jejich historický počin na letošní Bedně.
PHX (org)
10.06.2011 12:51
Ahoj Romano, zkus to teď. Loni byl napsán univerzální web pro vice ročníků a koumám, že stále má porodní bolesti.
Romana
10.06.2011 08:43
Ahoj, nevím, zda není ještě pořád něco v nepořádku, ale na stránce týmu vidím údaje z loňska a po jejich aktualizaci se sice upraví, ale v seznamu týmů se to neprojeví.
PHX (org)
09.06.2011 15:05
Ahoj Romano, již by to mělo být OK. Chybička se vloudila.
Romana
06.06.2011 16:28
Ahoj, tak jsem nás zatím provizorně registrovala, ale nemohu najít stránku týmu pro úpravy.
Roman
16.05.2011 10:14
Ahoj všem. Provádím průzkum požadavků komunity hráčů šifrovacích her a chtěl bych Vás poprosit o vyjádření na http://torchbear.wz.cz/index.php?a=vtopic&t=3 . Díky
Martin (org)
25.03.2011 11:51
Ivane v tomhle žadný rozpor v pravidlech nevidím.

Naopak je to jeho legitimní strategie týmu. Nechat slabší jedince dobít energii, pár hodin jít v oslabení s vidinou čerstvých odpočinutých členů, kteří vytrhnout tým z ranní letargie.

Stejně tak může jít celý tým do peřin a ráno pokračovat. I když z mého pohledu nevím, kdo by mě z nich tahal ;-)

Ivan (Me2di)
23.03.2011 10:56
Ahoj Martine,

sice jsem nikdy neorganizoval šifrovačku, ale dostal jsem se k organizování jiných věcí (automobilové orientační soutěže a jiné záležitosti), takže si ten frmol dovedu živě představit. Loni jsme byli odhodlaní v okamžiku neschopnosti špuntů pro únavu skončit a pouze jsme využili Tvé nabídky.

Pro letošek hledáme jinou možnost i z toho důvodu, abychom si špunty do konce soutěže "nezablokovali" - bylo nám jasné, že nám je z cíle nemůžete poslat zpátky, abychom nebyli ve výhodě ohledně znalosti umístění cíle.

Přemýšlíme o tom, že bychom využili pravidla o možnosti rozdělení a znovu spojení týmu a v pozdních večerních hodinách bychom si zavolali "doprovodný tým" - babičku s autem, naložili špunty a poslali je spát. Ráno by se nám ozvali, dostali by údaj kam je mají přivézt a vyspaní (aspoň částečně) by s námi mohli pokračovat. Myslím, že tím pravidla neporušíme. Co na to orgové?
Martin (org)
21.03.2011 15:34
Koukám, že aspoň někdo navštěvuje stránky pravidelně :-) Stránku jsem nevytvořil pouze kvůli me2dům. Loni jsem řešil další dotaz ohledně dětí, kdy tým s dětmi až u při placení startovného zjistil, že se jedná o noční hru.

Byl bych rád, kdyby každý tým nejprve důkladně hledal rezervy u sebe. Během hry máme většinou dost práce udržet hru v bezproblémovém chodu.

Nicméně se nebráním po předchozí dohodě evakuovat pár dětských účastníků do cíle. Na druhou stranu bych byl nerad, aby se z toho stala masová záležitost. I v Ivanově případě mi trvalo skoro hodinu, než jsem se k nim dostal, protože s tím naše logistika primárně nepočítala. Nechci domyslet, jak dlouho by mi trvalo, kdyby do toho zavolalo dalších 5 týmů :-)
Ivan (Me2di)
21.03.2011 13:58
Zdravím všechny okolo Sovy - ať už orgy, tak i účastníky. Díval jsem se na pokyny, odstavec Účast dětí - to asi byla od Martina reakce na naši loňskou situaci. Vzhledem k tomu, že se na Sovu chystáme i letos a řešíme účast špuntů (jsem zvědav, co mi na to označení řekne Ivča vzhledem k tomu, že slušně šifruje a já jsem jen "nosič vody"), vymýšlíme jak je dostat na vyspání jinak než přes orgy. Něco se už rýsuje. Takže ahoj na podzim!
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »