Fórum

Nový příspěvek
Napište nospam
PeS (Bludný kořen)
10.09.2012 12:35
Když tady se asi hledalo blbě místo kde by nebylo vidět. My tam byli samotní tak jsme byli nedaleko, jinak bychom asi zkoušeli zajít za strom apod. Ale pořád je tento postup přeci jen dobře vidět, zvlášť v noci. Ale bylo to krásné spojení dvou metod, jen tou mou minerálkou moc nešetřili :-)
Martin (org)
10.09.2012 10:06
Stanoviště jsme zvolili u vody, protože pro vyřešení šifry byla potřeba a některé týmy jako Lehká demence se sebou nosí zásadně pouze rum.

Ano je škoda, že týmy nedodržují pravidla a poslední informace a nevzdalují se od šifry natolik daleko, aby stanoviště neprozradily ostatním týmům a dovolí jim okoukat jejich postup řešení. Místo tomu sice moc nenahrávalo, ale na jiných místech podél řeky by to nedopadlo o mnoho jinak.

Ona tato šifra ponoukala k dalšímu porušení pravidel týkajících se dvou výtisků šifer. I přes rezervní výtisky v trubce na poslední týmy nevyšla zadání a museli jsme je ráno doplňovat.
Pája
10.09.2012 09:24
pěkně vymyšleno, jen škoda umístění, bo všechny týmy luštili na té přístupové cestě, tak přicházející hned viděli, že mají použít vodu a oheň...
Marťas
09.09.2012 19:40
Za mě asi největší plus téhle šifře - spálit se nám ji povedlo rychle, ještě, že bylo více zadání :o)
« Předchozí 1 2 Další »