Fórum

Nový příspěvek
Napište nospam
Martin (org)
21.01.2014 10:36
Sova bude 13.-14.9. 2014

http://kalendar.chlyftym.cz/
VojtaLhota (bludný kořen)
17.01.2014 20:02
Ahoj Orgové,
co termín sovy 2014? Lze vyloučit, že by to bylo 6.9.2014?

dík Vojta
Martin (org)
07.10.2013 13:40
Pro příští rok nyní preferujeme městskou trasu. Případně s kouskem terénu. Ale jak to dopadne se uvidí ;-)
Kuba
06.10.2013 14:49
Ahoj,

mockrát děkuji za pěknou šifrovačku. Velice se nám líbila. Moc chválíme i prostředí - v přírodě to bylo letos prostě super ;) Kdyby se to povedlo i příští rok zorganizovat v lesích, bylo by to super :)

Dík a za rok opět na viděnou
Branwen (Krysí smrť)
17.09.2013 22:02
Přidáváme se k poděkování, šifry byly super a těžké úplně akorát, trasa už méně (ale za to může spíš jen moje osobní averze k čistě "přírodnímu" luštění a nekompatibilnost obou map).

Škoda té jedné zbytečné absolutky na pětce, kde jsme sice měli princip během pěti minut, ale přehlédli jsme asi dvě čísla, takže nám vycházela kravina. Vzhledem k tomu, že dvě ne zcela zdravé pětiny týmu měly původně v plánu zdrhnout před půlnocí a celou trasu s nama v tašce absolvovala čivava "na prázdninách", to nakonec rozhodně nebylo nejhorší, i když jsme ke konci vždycky volali o nápovědy hlavně proto, abysme se rychleji dostali do cíle.

Děkujeme a těšíme se na příští, doufejme více městský, ročník :o)
Yeti
16.09.2013 19:30
Chtěl bych poděkovat orgům za zábavnou hru, která pro nás byla napínavější, než to možná vypadá podle výsledků, a taky za špíz, obří jízdenkovač (na který jsme se těšili už od startu a nezklamal), válce ukryté v útrobách mostů, na minutu přesný odhad našeho příchodu do cíle, občas překvapivě zákeřné šifry, pěknou lesní trasu s převýšením deset metrů, přitom plnou kót, ...

Teleportujícím se soupeřům n či π za to, jak nás hnali vpřed (někdy od nich musíme odkoukat, jak jít delší trasou a přijít o deset minut dřív).

Počasí, že se umoudřilo.

Houbám, že sice rostly, ale ne tak, aby to houbařskou část týmu moc rozptylovalo.

A polici ČR, že nezadržela skupinu podivných individuí potulujících se po půlnoci zmateně osadou Na Ostrovech.

Takže příště nás tu máte asi zase -- snad trochu rozptýlenější do více týmů.
Martin (Havran Cvičí Posily)
16.09.2013 13:43
Za nás též velký dík, hra byla jako vždy super, po dlouhé době jsme si užili luštění v temném lese. Pravidelně se mi stávalo, že po doluštění jsem zapomněl, kam jsme se od šifry vlastně přesunuli a sám sebe pracně znovu hledal na mapě :o). A až naklikáním trasy do mapy zjišťuju, že jsme nechodili náhodně sem a tam, ale mělo to i nějaký systém :-)

Zároveň bych se rád tak trochu omluvil jak orgům, tak soupeřícím týmům, za účast v kategorii, kam už tak úplně nepatříme. Luštitelsky máme na Výzvu, ale fyzicky (moje bolavé koleno a věkový medián týmu 16 let)jsme si na ni, i s vědomím, že není jak vzdát, protože je do civilizace daleko, prostě netroufli. Tímto slibuju, že napřesrok už jedině Výzvu (přesto může jiný Havran cvičit jiné posily v Pohodě i příští rok :o)
Stein (DesertTeam)
16.09.2013 12:12
Ahoj všem, děkuji Orgům za opět skvělou hru - letos nám šifry přišli o něco lehčí než dřív a hlavně skvěle návodné. Kdo má zájem o fotky atd. byla vytvořena FB stránka: https://www.facebook.com/HradeckaSovaSifrovaciHra
Martin (org)
16.09.2013 12:07
Výsledky budou na stránkách během dneška. Ještě dohledáváme ve vrcholovkách týmy, které nedošly do cíle.
Jareesek
16.09.2013 10:22
Chci všem organizátorům poděkovat za výborně zorganizovanou a opět skvělou šifrovačku :). Hradecká sova opět nezklamala a všichni jsme se výborně bavili. Dokonce i počasí nakonec vyšlo. Za mě se mi hodně líbila šifra Jedovatá dáma a aktivity opět na jedničku. Klobáska byla příjemné překvapení :).

Opravdu jsme si to užili. Už se těšíme na příští ročník.
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »