Fórum

Nový příspěvek
Napište nospam
Petr
17.09.2013 09:30
Šifra byla hezká, bohužel jsme si nějak prohodili dvě města a šli na jiné místo. Na severní straně většího rybníka více na jih byl hezký dvojstrom, bohužel bez šifry. Pak jsme šli ještě dále do lesa než jsme šifru vytáhli znova a doluštili si upřesnění jednotlivých měst.

A třetí nápovědu jsem pochopil tak, že Gimli je dle jména trpaslík, tudíž je to yard měřící org, který bydlí uprostřed.
Petr
16.09.2013 21:34
My se v zebře taky vždy někde dostali do sporu, tak jsme toho radši nechali. Upřesnění beru pozitivně, šifrovačku by si měl užít tým, nikoliv sadistický org.
Martin
16.09.2013 20:32
Původně jsme vzdálenost nechtěli omezovat. Ve chvíli, kdy dorazil už 3 tým s vyřešenou šifřičkou, že tam by chtěl jít a zdá se mu to divné, tak jsem omezení raději dopsal.

Na některých šifrovačkách by asi týmy nechali vykoupat, ale to se mi do scénáře rozhodně nehodilo.

Jinak máš pravdu, ve své principu zebra nebyla třeba řešit a při troše uvažování a čárání s pravítkem šla šifra prorazit i takhle.
Petr
16.09.2013 20:12
Sice jsme zebru nedoluštili, ale první nápověda prozrazovala i vzdálenost stanoviště, čímž naštěstí hodně možností padlo a zebra tak v podstatě snad ani nebyla potřeba :-)
Yeti
16.09.2013 19:37
Docela dlouho nám trvalo uvěřit, že to fakt může být [luštitelná] zebra. A když jsme ji luštili, tak jsme se pokaždé vysporovali. Odejít ze startu nám umožnilo jedině to, že vysporování se nepovažujeme za vážnou překážku a prostě pokračujeme hrubou silou...
« Předchozí 1 Další »