Fórum

Nový příspěvek
Napište nospam
Labuť (Zvířátka)
15.09.2015 19:51
Pridávame sa k poďakovaniam za hru, šifry boli zaujímavé a počasie príjemné. Reportáž sme tiež pridali do príslušnej sekcie :)
Lipča (Párek)
14.09.2015 20:57
Timto strucne dekuji orgum za skvelou hru a nase obsahlejsi zazitky muzete videt v sekci Reportaze :-)
VojtaLhota (bludný kořen)
14.09.2015 08:54
V prvý řadě dík, že jste sovu Vůbec udělali. Krátká a denní varianta pro nás starochy bylo vlastně plus.
Díky za esemeskovo-QR-webovej systém pro vrcholovky a nápovědy.
Díky za subjektivně nejhezčí šiftu - řecká písmenka (starověký zápas).

VojtaLhota
Martin
13.09.2015 20:58
Na letošní sovu jsme se snažili nezařazovat příliš komplikované nebo pracné šifry. Přeci jen charakter krátké denní hry a noční dlouhé hry je trochu jiný. Chtěli jsme, aby do cíle dorazilo co nejvíce týmů. Na druhou stranu ve hře nebylo nic, co by mohlo výrazně zpomalit zkušené týmy, které v cíli byly po 3,5 hodině.
Přibik Teoreticka Pantomima
13.09.2015 19:45
Děkujeme organizátorům za pěkně připravenou hru.

Letošní ročník, se dle nás velmi vydařil. Šifry, mi přišlo o něco lehčí než loni, ale možná to také bylo tím, že jak jich bylo méně, tak se člověk tolik neuvařil a šlo to ...

Obzvláště se mi libili sluneční hodiny a řeckořímský zápas. Nápad Letošní startovní aktivita se myslím vydařila.

Martin (org)
10.09.2015 13:16
Díky Dero, opravdu se nesnažím pořád sprintérské závody. Upřesnil jsem tedy pravidla. Šifra je považována za vyřešenou zasláním zprávy o nalezení dalšího stanoviště, pokud na ni nebylo čerpáno řešení.
Dero (Simple plan)
10.09.2015 12:31
Ahoj,

technická - v sekci Hodnocení píšete "Šifra je považovaná za vyřešenou zasláním zprávy o nalezení dalšího stanoviště" a v sekci Řešení "Na každém stanovišti si kdykoliv můžete poslat žádost o prozrazení umístění dalšího stanoviště. Vyzvednutí řešení se promítne do celkového umístění – viz Hodnocení."

Já teda díky minulým ročníkům vím, jak to je myšleno (vyzvednutím řešení se šifra považuje za nevyřešenou), ale pokud jsem něco nepřehlédl, tak z pravidel letošního ročníku nic takového nevyplývá a k vítězství by mělo stačit vzít na každou šifru co nejrychleji řešení. ;)
Martin (org)
10.09.2015 06:18
Hra by měla být dokončitelná s téměř libovolnou mapou Hradce. Pouze jedno stanoviště by nemuselo být na každé mapě. Hradečáci klidně mohou jít bez mapy ;-)

Pro ostatní platí, že před zahájením hry můžeme ověřit libovolnou mapu, že jsou na ni všechna stanoviště. Pokud některé na mapě nebude a tým mi na krizový telefon řekne správné znění tajenky, tak ho po telefonu navedu.
Helen BC
09.09.2015 20:14
Ahoj, bojim se ze mapu uz nestihneme sehnat. Je mozne si ji u vas taky objednat? V poslednich informacich je o tom zminka, ale ja jsem to na strankach nikde nenasla.
Přibík Teoretická Pantomima
09.09.2015 15:43
Místo zaplněno
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »