Fórum

Nový příspěvek
Napište nospam
Martin (org)
11.09.2016 19:30
2Zuzka: Hra končila odesláním cílového hesla z vyřešené 9 šifry. Systém na žádost o řešení 9 zasílal umístění cíle místo cílového hesla. Problém jsme se dozvěděli chvilku před koncem hry. Spoustu týmů jsme dokázaly správně odnavigovat, co mají do systému zadat, aby regulerně ukončily hru. Pár nám jich asi uniklo.

Prověříme to v systému a případně týmům, kteří poslaly žádost o řešení 9, hru zpětně dokončíme. Dojde tedy asi k přepočtu pořadí. Chvilku to, ale bude trvat, protože toto může udělat pouze Tomáš.

Děkuji za strpení.
Zvířátka a rostlinky
11.09.2016 13:22
2Gimli: Protože v šifře bylo i smradlavý a voňavý, brali jsme páchnoucí jako neutrální vlastnost ;)
Zuzka (Drobní akvaristi)
11.09.2016 10:38
Na této šifře jsme dost zakufrovali. Nakonec jsme si napsali o řešení. A mysleli jsme, že je už je konec. Do tělocvičny jsme došli, koukli na řešení a šli domů. Jenže teď zjišťuji, že jsme asi měli ještě v tělocvičně se "zalogovat" cíl. Kde to bylo???? Lidí spousta, orgů také. Vůbec jsem to nepochopila..
Gimli2 (org)
11.09.2016 09:13
2zviratka&rostlinka: O tom, ze by kakao pachlo ani neuvazujte... ;-)
Mirek (Zvířátka)
11.09.2016 00:03
@Pouliční směska: Pořadí smyslů v řádcích určovalo přiřazení smyslů jednotlivým bitům. Hodně pomohla "šustící smradlavá píchající sladká", která nechala nejasnou jen pozici zraku.
Zvířátka a rostlinky
10.09.2016 21:44
Vymysleli jsme několik skvělých asociací: tikající bohatství = čas, pískající voňavá idea = čaj, puntíkovaná páchnoucí hořká naděje = káva (nebo kakao, nevíme jistě), kvičící slizký kyselý názor = vepřo knedlo zelo, červený chrápající slaný epilog = nesedí nám tam ten chrápající, ale jinak je to jasný Churchill. Bylo nám trochu líto, že to nakonec vlastně nic neznamenalo. Nakonec jsme to vyluštili dvě minuty před koncem s nápovědou a binární kód nám dal zabrat.
Pouliční směska
10.09.2016 21:41
Dobrý nápad, akorát jsme měli v tabulkách 2 možnosti binárního kódování, což nás zmátlo a ztratili jsme tím drahocennou aspoň minutu! Ale tým před námi byl o 8 minut lepší, tak nám to nevadilo :-) Řekla bych, že binární systém i smysly jsou dost nezvyklé, tak to bylo asi těžké odhalit. Ale po odhalení slova "binárně" z prvních písmen jsme na to přišli. Taky si myslím, že nemuselo všem být jasné, jak seřadit smysly (tzn. nevím přesně, jak na to ostatní členové týmu tak rychle přišli). Prý se mám podepsat Lenka a hlavně to nemám psát za celý tým nebo minimálně za tu část týmu, která tento názor nesdílí, ale odmítá psát komentáře.
« Předchozí 1 Další »