Registrované týmy

#

Název týmu

Hráči

Startovné

Stav

1 Me2di Jana, Honzík, Ivča, Ivan, Zuzanka Zaplaceno Hrající
2
Kryptofašistická popravčí četa Medvídka Pú
Elmar Cendelín, Jan Endel, Veronika Vraná, Lenka Balvínová, Jitka Šišperová Zaplaceno Hrající
3 74. MPR Stein, Aduš, Áňa Zaplaceno Hrající
4
Už tam budem?
Pavel, Bkralik, Akira Fay, Laxik, Milosh Zaplaceno Hrající
5
Soví müsli
Petr Louša, Míša Hronová Zaplaceno Hrající
6
Kanonický divisor
Zuzana Líbalová, Jaroslav Líbal, Petr Vácha, Karel Vácha Zaplaceno Hrající
7
Kukytým
Zdeeena, Vyhryz, Janca s Barbuskou, Javky, Lenca Zaplaceno Hrající
8
Cajzli
Michal, Vojta, Ondra, Štěpán Zaplaceno Hrající
9
JménoNeníPriorita
Meggy Calábková, Tomáš Hrbek, Marťa Chamrová, Pali Rohár, Týna Šťastná Zaplaceno Hrající
10 Párek Lipča Fojt, Michaela Svobodová Zaplaceno Hrající
11
Wake of Gods
Tonda Hanuš, Míša Trubačová, Vendy Píšová, Mája Šedivá Zaplaceno Hrající
12
Dinoprdi
Láďa, Bětka, Petr, Tereza Zaplaceno Hrající
13
Hlavy dubové
Vendula Smékalová, Anna Valentová, Helena Smékalová, Petra Bláhová Zaplaceno Hrající
14
Tornáda
Žofie Pospíšilová, Alžběta Pospíšilová, Tereza Pospíšilová, Kuba Kindermann, Radek Brokl Zaplaceno Hrající
15
Los Tragedos
Jarka Vopálková, Ondřej Čaník, Pavel Vozárik, Jan Strejček, Tomáš Fišer Zaplaceno Hrající
16
Prázdná množina
Martin, Dan, Tom, Pavla Zaplaceno Hrající
17
Galaxis
Lenka, Marťa, Bětka Zaplaceno Hrající
18 Celer řapíkatý Yeti, Věrka, Efča Zaplaceno Hrající
19
Včíl skačem
Jirka, Péťa, Janča, Martin Zaplaceno Hrající
20
Drobní akvaristi
Honza, Michal, Zuzka, Ondra, Radek Zaplaceno Hrající
21
Green Team
Tomáš, Bára, Lenka, David Zaplaceno Hrající
22
UžNejsmeBIGYnners
David Pavel, Anetta Sternwaldová, Ludmila Šímová, Adéla Sternwaldová Zaplaceno Hrající
23
Tučňáci
Jana Kolářová, Jan Kolář, Lenka Finklárová Zaplaceno Hrající
24
Enigmafie
Tomáš Kračmar, Jan Homolka, Jitka Vágnerová, Martin Patera, Jakub Hájek Zaplaceno Hrající
25 Krysí smrť Dita, Petr, Ondra Zaplaceno Hrající
26
Tupě ignorované tramvaje
Anna Krůtová, Jakub Jelen, Michaela Macurová, Lenka Blahová, Alžběta Volhejnová Zaplaceno Hrající
27
Aplikovaní Hrošíci
Emil Drápela, Pavel Šimeček, Káťa Ferencová, Nela Králová, Michal Bartoň Zaplaceno Hrající
28
Chodili po lese a kopali do pařezů
Dejl, Jonáš, Lukáš, Otmar, Markét Zaplaceno Hrající
29
Deset hemisfér
Jakub Petr, Nora Prokešová, Filip Hůlek, Amálie Vystavělová, Gábina Hladká Zaplaceno Hrající
30
Eskymáci
Jan Papoušek, Jan Čejka, Tomáš Effenberger, Adam Effenberger, Jiří Machala Zaplaceno Hrající
31
The Š Team
Adéla Langová, Eleonora Krůtová, Jaroslav Hradil, Filip Novotný, Václáv Svoboda Zaplaceno Hrající
32
MyLOST
Anna Müllerová, Slávek Müller, Martina Krausová Zaplaceno Hrající
33 Bílé Lamy Óin, Lyška, Otec Patrick, Robin, Rose Zaplaceno Hrající
34
ZenGarden Dr. Zombose
Jindra, Ivca, Rado, Iva, Martin Zaplaceno Hrající
35
Pudem
Šárka Doležalová, Michal Jahoda Zaplaceno Hrající
36
Spanilá jízda
Anička, Veronika, Lukáš, Lukáš, Daniel Zaplaceno Hrající
37
Simple Plan
Julie, Dero Zaplaceno Hrající
38
Odra Noel
Petr Němec, Kaja, Martin, Lubos, Verca Zaplaceno Hrající
39
HokusoPokuso
Judita, Tereza, Lucie, Lukáš, Jitka Zaplaceno Hrající
40
zima se blizi
Bety, JuraJ Zaplaceno Hrající
41
Diferenciálně excitované regiony
Kamil Ševeček, Lucia Potočňáková, Eva Janoušková, Tomáš Janoušek, Lenka Rajmontová Zaplaceno Hrající
42
...a nebyl
Martin, Martina, Radka Zaplaceno Hrající
43
Zebra řez
Naty, Tomáš, Honza, Mirek, Tomas Zaplaceno Hrající
44
Čekání na Godota
Standa, Franta, Katka, David Zaplaceno Hrající
45
Zvířátka
Elif Garajová, Miroslav Rada Zaplaceno Hrající
46
Volavky
Lenka Dohnalová, Šárka Dohnalová, Blanka Dohnalová, Jitka Dohnalová, Zdenek Dohnal Zaplaceno Hrající
47
Ale my máme páčidlo!
Alena Smutná, Lenka Tomanová, Matěj Doležálek, Terezie Hrubanová Zaplaceno Hrající
48
Etaoin shrdlu
Pavel Bažant, Petr Ogurek Zaplaceno Hrající
49 Leonardo Petr Hochman, Jana Hochmanová Zaplaceno Hrající
50
hsmich
Ivo Michek, Dana Michková, Zuzana Michková, Klára Michková Zaplaceno Hrající
51
Brouk v hlavě
Petr Otoupalík, Pavel Otoupalík, Andrea Hanušová Zaplaceno Hrající
52
Brouk Pytlík
Vláďa Tomáš, Eva Hladílková Zaplaceno Hrající
53
Jelita
Tereza, Pavel, Věra, Aleš Zaplaceno Hrající
54
"Vyhoooň"
Katerina Schreiberova, Antonin hugo Schreiber, Anna Zaveska, Anna Schreiberova, Tomas Petak Zaplaceno Hrající
55
NaHRAně
Lukáš Beran, Michal Přibyl, Daniela Přibylová, Oldřiška Kábrtová, Filip Kábrt Zaplaceno Hrající
56
Bílý Hranostaj
Ondřej Koupil, Petra Popelková, Jiří Voseček, Lenka Veselá Zaplaceno Hrající
57
Smrt krásným vzorcům
Tereza Hladíková, Matej Lieskovsky, Ažka Semrádová, Klárka Stefanová, Domča Jurdová Zaplaceno Hrající
58
__*_*_*__
Ondřej Fikar, Filip Ekl, Petr Ptáček, Tereza Pytelová, Eliška Hamáčková Zaplaceno Hrající
59
Čtyři z tanku a Psík
Martin Psík, Ondřej Kučera, Kateřina Tvrdíková, Ondřej Martinec, Lukáš Gorecki Zaplaceno Hrající
60
Deka a rum (to je náš um)
Dana, Stáňa Zaplaceno Hrající
61
Kordulka
Tomas, Jita Zaplaceno Hrající
62
Hradníci
Corco, Wolfka, Ginnny, Vaško Zaplaceno Hrající
63
Pouliční směska
Danka Pohanková, Klárka Ambrožová, Niki Ambrožová, Lenka Pohanková, Peťa Ohlídal Zaplaceno Hrající
64
Oveczky Ltd.
Martin, Terezka, Radek Zaplaceno Hrající
65
Carpe noctem
Jirka, Honza U, Honza S, Pejik Zaplaceno Hrající
66
Kuňkající želvy
Miloš, Martin, Zorka, Štěpánka Zaplaceno Hrající
67
Jezte tvaroh
Ondra, Lenka, Vojta Zaplaceno Hrající
68
Zaza loudí zelí
Petr Matula, Monika Matulová, Petra Matulová, Zaza Zelený, Tina Sovová Zaplaceno Hrající
69
Správná lama luští sama
Tomáš Lamser Zaplaceno Hrající
70
Zvířátka a rostlinky
Katka Pohanková, Tereza Šedivá, Dája Adámková, Hangya Ohlídalová, Johi Šafková Zaplaceno Hrající
71
In Aenigmibus
Ráchel Ridzoňová, Dan Ridzoň, Eliška, Markéta Brecherová, Zuzka Horálková Zaplaceno Hrající
72
Rychlý mouchy
Jiří Mantlík, Oldřich Keller, Vojtěch Mádr Zaplaceno Hrající
73
PajaMaka
Pavel Grochal, Martina Grochalová Zaplaceno Hrající
74
Bludny kořen
PeS, Zuzana Curusová, Eva Hernová Zaplaceno Hrající

Statistika

- Zaplatili Nezaplatili Náhradníci Celkem
Týmy: 74 0 0 74
Hráči: 289 0 0 289

Město Počet
Praha 76
Hradec Kralove 35
Brno 28
Pardubice 8
Ostrava 8
Jičín 7
Říčany u Brna 5
Lázně Bohdaneč 4
Rychnov nad Kněžnou 4
Zlín 4
Frýdek-Místek 3
Dubicko 3
Kutná Hora 2
Horní Cetno 2
Unkovice 2
Prostějov 2
Vítkov 2
Liberec 2
Letohrad 2
Mirkovice 2
Želešice 2
Kostelec nad Orlicí 2
Horšovský Týn 2
Ústí nad Labem 2
Milovice 2
Librantice 2
Olomouc 2
Bratislava 2
Jihlava 2
Chrudim 2
Kyjov 2
Šárovcova Lhota 2
Usti nad Orlici 1
Praha 2 1
Jablonec/Praha 1
Karviná 1
Čelákovice 1
Senohraby 1
Otrokovice 1
HK 1
Boskovice 1
Sušice u Přerova 1
Chomutov 1
Jablonec 1
Opočno 1
Nový Bydžov 1
Velké Meziříčí 1
Šlapanov 1
Chlumec n. C. 1
Beroun 1
Plzeň 1
Obědovice 1
Jablonec/Brno 1
Dobruška 1
Jaroměř 1
Černilov 1
Zábřeh 1
Karlovy Vary 1
CB 1
Blansko 1
Ruda nad Moravou 1
Horní Bříza, okr. Plzeň 1
Hněvkov 1