Registrované týmy

#

Název týmu

Hráči

Startovné

Stav

1
Chodili po lese a kopali do pařezů
Dejl, Jonáš, Jirka Zaplaceno Hrající
2 Bifurkační tým Eliška Hamáčková, Jakub Kotásek, Martina Sarfee Štruncová, Jan Holeček, Martin Hamáček Zaplaceno Hrající
3
Klubko lam
Anna, Hana, Saša, Johana Zaplaceno Hrající
4 Zvířátka Elif Garajová, Miroslav Rada Zaplaceno Hrající
5
Šantoráci
Šantora Vojtěch, Šantorová Pavlína Nezaplaceno Registrovaný
6
OMFG
Tomas, Jitka, Pavel Zaplaceno Hrající
7
Me2di
Jana, Ivča, Ivan, Honzík Zaplaceno Hrající
8
ČVUCHT
Petr, Lída Zaplaceno Hrající
9 Neřádi Sabrina Freyová, Aleš Kollátor, Pavel Vitvar, Jitka Drábková, Jakub Laxar Zaplaceno Hrající
10
Včíl skačem
Jirka, Péťa, Martin, Jana, Ilona Zaplaceno Hrající
11
Začátečníci
Dana, Jarda, Verča, Michal Zaplaceno Hrající
12
Bubáci
Honza, Hanča, Lucka, Martin, Terezka Zaplaceno Hrající
13
Cajzli
Michal, Vojta, Ondra, Štěpán Zaplaceno Hrající
14 Bílé Lamy Patrick, Óin, Lištička, Robin Zaplaceno Hrající
15
Kanonický divisor
Jaroslav Líbal, Zuzana Líbalová, Karel Vácha, Petr Vácha Zaplaceno Hrající
16
Oveczky
Martin, Terezka, Martin 2, Milan, Evička Zaplaceno Hrající
17
Kanárci
Elmar, Verča, Lenka, Honza Zaplaceno Hrající
18
lenochodi
Ales, Katka, Konik, Konikova, hromada deti Zaplaceno Hrající
19
UžNejsmeBIGYnners
David, Filip, Lída, Jakub, Lukáš Zaplaceno Hrající
20
Carpe Noctem
Jirka A, Pejik H, Honza U, Honza S, Misa M Zaplaceno Hrající
21
Tornáda
Žofka Pospíšilová, Bětka Pospíšilová, Tereza Pospíšilová, Kuba Kindermann, Radek Brokl Zaplaceno Hrající
22
Brouk v hlavě
Marek Černocký, Pavel Otoupalík, Vláďa Tomáš Zaplaceno Hrající
23 74. MPR Stein, Lucka, Petr Zaplaceno Hrající
24
Ejponosy
Bětka Špádová, Káťa Čížková, Anička Boukalová, Matěj Čížek, Kačenka Boukalová Zaplaceno Hrající
25
Dezorientovaní bizoni
Martina, Karel, Mirka Zaplaceno Hrající
26
Tupě ignorované tramvaje
Michaela Macurová, Jakub Jelen, Anna Krůtová, Lenka Blahová, Jarmil Nikolas Václav Hynek Zaplaceno Hrající
27
Drobní akvaristi
Honza, Michal, Zuzka, Radek, Michal Zaplaceno Hrající
28 Velký hadi Ráchel, Jonny, Vítek, Eliáš, Terka Zaplaceno Hrající
29
Simple Plan
Rick, Morty Zaplaceno Hrající
30
Postižená Oblast
Ruik, Eva, Sheldon, Krize, Badger Zaplaceno Hrající
31
RajP
Romana, Petr, Anežka, Jáchym Zaplaceno Hrající
32
Green Team
Tomáš Kumsta, Bára Veselá, David Zoul, Lenka Zoulová Zaplaceno Hrající
33
Dutá vlákna
Lukáš, Milu Zaplaceno Hrající
34
Spanilá jízda
Anička, Lukáš, Linda, Ondra Zaplaceno Hrající
35
Lehká demence
Dub, Evík Zaplaceno Hrající
36
O.H.L.A
Petr Valášek, Magda Valášková, Ondra Valášek, Adélka Valášková Zaplaceno Hrající
37
Máme tušení
Tereza Pytelová, Jan Baier, Jan Jirman, Hana Pařízková, Klára Daňková Zaplaceno Hrající
38
Zebra řez
Naty, Honza, Mirek, Pavla Zaplaceno Hrající
39
Tým
Ifča, Marcelka, Jirka Zaplaceno Hrající
40
The Š Team
Adéla Langová, Jan Svoboda, Jaroslav Hradil Zaplaceno Hrající
41
Salseros
Lenka Bečvářová, Pavel Jiřík, Tomáš Růžička, Petr Žilka, Míša Radošová Zaplaceno Hrající
42
Ale my máme páčidlo!
Terezie Hrubanová, Ladislav Marko, Alena Smutná, Matěj Doležálek Zaplaceno Hrající
43
Prázdná množina
Martin Locker, Daniel Locker, Pavla Šmídová Zaplaceno Hrající
44
Útočné veverke
Rose, LiNeerLay, Milhaus, Jaime Zaplaceno Hrající
45 Celer řapíkatý Yeti, Věrka, Efča Zaplaceno Hrající
46 Párek Lipča Fojt, Michaela Svobodová Zaplaceno Hrající
47
Deset hemisfér
Jakub Petr, Nora Prokešová, Filip Hůlek, Vojtěch Dašek Zaplaceno Hrající
48 Kozi tety Libuše Aleš, Andrea Zaplaceno Hrající
49
Atomová kobliha
Vojtěch Nováček, Michal Nováček, Jakub Nováček Zaplaceno Hrající
50
Čekání na Godota
Standa, Franta, Katka Zaplaceno Hrající
51
Korespondenční šifráci
Michal, Šárka, Martin, Verča Zaplaceno Hrající
52
Kukytým
Zdeeena, Jerry, Javky, Janca a Barbuška, Lenča Zaplaceno Hrající
53
Jiříkův sbor mazáků
Hýňa Tejklů, Jiří Hanousek, Háňa od Koutnejch, Terezka od Pokornejch Zaplaceno Hrající
54
Pochopení dotazu
Martina Pomikálková, Štěpán Škrob, Martin Kirschner Zaplaceno Hrající
55
Sirény
Radka Pospíšilová, Lenka Vacková, Alena Vacková, Máša Václavíková, Jarda Voříšek Zaplaceno Hrající
56
Dieter's Ghetto Intelectuals
Petr Pelc, Zuzana Šebková, Zuzana Sahligerová, Martin Radkovský Zaplaceno Hrající
57
Dubové hlavy
Petra, Vendula, Anna Zaplaceno Hrající
58
Záporné epsilon
Silvie, Michal, Slavoj, Milada Zaplaceno Hrající
59
Aplikovaní Hrošíci
Kamil Ševeček, Gabriela Žeravová, Eva Janoušková, Tomáš Janoušek, Lenka Rajmontová Zaplaceno Hrající
60
odra noel
Katka, Honza, Petr, Terka, Anna Zaplaceno Hrající
61
Za pět minut dvanáct
Anka, Dominika, Martina, Kuba, Honza Zaplaceno Hrající
62
Tři Sněhurky a trpaslík
Tereza, Verča, Hanča, Bavli Zaplaceno Hrající
63
Šlupkáči s doprovodem
Petr Matula, Petra Matulová, Monika Matulová, Jappy Šlupková, Pája Šlupková Zaplaceno Hrající
64
Tužka sem, tužka tam
Jan Böhm, Míla Votradovec, Jan Kudělásek, Lucka Chadimová, Lucie Martincová Zaplaceno Hrající
65
Rohlíci s Věšákem
Věšák, Vendy, Vinyl, X'anda Zaplaceno Hrající
66
SAJ
Adam, Adzia, Dominika, Kuba, Ola Zaplaceno Hrající
67
Etaoin Shrdlu
Pavel Bažant, Petr Ogurek, Pavel Cahyna, Jan Stavěl, Radoslav Hnidka Zaplaceno Hrající
68
Bílý hranostaj
Ondra Koupil, Petra Popelková, Martin Pavlík, Michaela Hájková Zaplaceno Hrající
69
Set sail for fail
Mikuláš Zelinka, Anna Martincová, Honza Mikel, Jana Englová Zaplaceno Hrající
70
Las Viras
Zuza, Kobi, Žužu, Terka, Michal Zaplaceno Hrající
71 Soudné sestry Danka Pohanková, Niki Ambrožová, Klárka Ambrožová, Petr Ohlídal Zaplaceno Hrající
72 Rozruši Martina Kadlecová, Katka Vilhelmová, Alžběta Brožová, Petr Bradshaw, Katka Růžičková Zaplaceno Hrající
73
Potkali se u Komína
Lukáš Holík Zaplaceno Hrající
74
Káč káč, na pekáč
Nelinka Uhlířová, Kachnička Mahovská, Vašík Svoboda, Lištička Nádvorníková, Elištička Mahovská Zaplaceno Hrající
75
Volavky
Lenka Dohnalová, Šárka Dohnalová, Pavla Ryklová Zaplaceno Hrající
76
Pavoučí hlídka
Karel, Ažka, Natka Zaplaceno Hrající
77
Naruby2
Hana Šafaříková, Magdalena Chupíková, Michal Novák, Kryštof Synek Nezaplaceno Registrovaný
78
Pan Brokolice
Petra, Luba Zaplaceno Hrající
79
Pančelky na výletě
Katka Pohanková, Lenka Pohanková, Jana Kadaňková, Bořivoj Šafka, Kateřina Růžičková Zaplaceno Hrající
80
Supící SUPíci
Klára Motlochová, Jan Motloch, Martina Fátorová, Michaela Míkovcová, Míra Míkovec Zaplaceno Hrající
81
Žraločí ploutve
Zuzana Procházková, Petra Gottliebová, Jan Koldinský Zaplaceno Hrající
82
Kruhandy
Bára, Káťa, Terka, Justýna Zaplaceno Hrající
83
Herbert Einstein
Vilém, Nikola, Ondra Nezaplaceno Registrovaný
84
Net Kaizen
Martina, Milan, Honza, Nikola Zaplaceno Hrající
85
Discgolfeři
Erik, Žralok, Jelen Zaplaceno Hrající
86
Geronti
Jitka Dohnalová, Zdeněk Dohnal, Dana Marková Zaplaceno Hrající
87
Soví hnízdo
Gabriela, Petra Zaplaceno Hrající

Statistika

- Zaplatili Nezaplatili Náhradníci Celkem
Týmy: 84 3 0 87
Hráči: 327 9 0 336
Věk - pokud je uveden
Zadaný věk: 240 9 0 249
Průměrný: 28,84 26,78 0,00 28,77
Maximální: 62 34 62
Minimální: 7 21 7

Město Počet
Praha 103
Hradec Králové 54
Brno 25
Pardubice 8
Plzeň 6
Jičín 5
Říčany 5
Nové Město nad Metují 4
Lázně Bohdaneč 4
Rychnov nad Kněžnou 4
Mladá Boleslav 4
Ostrava 3
Kutná Hora 3
Horšovský Týn 3
Jablonec nad Nisou 3
Horní Bříza 3
Kosmonosy 3
Kralupy nad Vltavou 3
Oucmanice 2
Chomutov 2
Ejpovice 2
Voleč 2
Litoměřice 2
Horní Cetno 2
Pařezská Lhota 2
Chlumec n. C. 2
Šárovcova Lhota 2
Mirkovice 2
Kolín 2
Humpolec 1
Rokycany 1
Třebíč 1
Valentová 1
Babice u Říčan 1
Ceske Budejovice 1
Boskovice 1
Chocerady 1
Milovice (NB) 1
Velké Meziříčí 1
Karlovy Vary 1
Svitavy 1
Kyjov 1
Nejdek 1
Bláhová 1
Opočno 1
Olomouc 1
Zábřeh 1
Přerov 1
Dobřichovice 1
Bratislava 1
Smékalová 1
Blansko 1
Beroun 1
Hlučín 1
Šlapanov 1
Mariánské Lázně 1