Fórum

Nový příspěvek
Napište nospam
Petr
05.09.2011 18:14
Systém na stránkách zatím zřejmě moc nefunguje, tak dávám odkaz na reportáž Paralaxátka zde: http://paralaxa.chim.cz/?page=sova2011
Lipča (Spící volové)
05.09.2011 17:06
Velmi neoficialni, orgy neschválená a v terénu naprosto nepřesná (blbé google maps) mapa pruchodu letosni hrou:
http://g.co/maps/wff2
Barča
05.09.2011 13:00
Tak nezačnu nijak originálně - díky za super hru!!! Letos jsme byli poprvé a pokud se něco hodně nepokazí tak určitě ne naposled. A jedna poznámka k tolik diskutovaným délkám přesunů - vzdálenosti by mohly být přehozeny - ty delší jako první, ne až nakonec kdy únava je veliká a nohy už tolik bolí...:-) Ale kromě toho - naprosto úžasná akce!!!
Ivča (org na telefonu)
05.09.2011 11:58
Taky chci poděkovat všem účastníkům letošní Sovy a samozřejmě ostatním (důležitějším) orgům. Myslím, že se to opravdu povedlo :o) Za sebe děkuju za neustálé vtipné telefonáty.
Pár hlášek, které pobavily:
1. Telefonát začal stylem:"Tak prej ještě néééééé...nebo jóooo?? Tak teda asi jóooo nóooo..." (nerozhodnost některých týmů je opravdu veliká :o)
2. (v TESCU) "My tady ty suroviny vohmatáváme pořád dokola a NIC!!!"
3. Tým chce nápovědu:"Jestli je to Braille, tak to mi neříkejte!"
Taky nás často rozveselily týmy, které se vytrvale řehtaly do mobilu, sice jsme si tím pádem příliš nerozuměli, ale je pěkné, že máte dobrou náladu i při nočním luštění :o)
Fíťa (org)
05.09.2011 11:40
Ano opravdu šlo o jednu z mála šancí, jak týmy převést přes tuto silnici. Za silnějšího provozu se nedá přejít, v noci se doprava celkem uklidnila, ale auta či náklaďáky si problémy s předepsanou rychlostí nedělaly. Srážky s lesní zvěří jsou vcelku časté a pro zvěř dopadají smrtelně. Tak jsme se chtěli vyhnout jiným obětem dopravních nehod.
Martin (Havran cvičí posily)
05.09.2011 11:26
Musím se přiznat, že nás bezpečný průchod nenalákal, nezdálo se nám, že by cesty na druhé straně vedly požadovaným směrem (i když za světla a většího provozu bychom asi věnovali víc pozornosti tomu, že ten les je průchodný).

Ad délka - nám to dlouhé, myslím, celkově nepřišlo (nestěžuju si, jsem rád). Díky za info ohledně příštího ročníku, potencionální délka byla důvodem, proč jsme letos už před startem rozhodli, že se nenecháme vyzvat a půjdeme na pohodu :-).
Gimli2 (org)
05.09.2011 11:01
Prvni varka fotek od orgu je zde:
http://jdem.cz/q2tg2

Chybi tam monstra, pokusime se co nejdrive doplnit a dame vedet.
Romana
05.09.2011 10:57
Zdravíme orgy a děkujeme za pěknou hru.
I tentokrát se nám to líbilo i když už jsme mysleli, že nedojdeme, protože jsme chytli trochu skluz na aktivitách, které nás i dost vyčerpaly. Trasa zvolena pěkně, zas jsme se dostali do míst, kde jsme ještě nebyli.
Jinak přesuny byly akorát a jsme rádi, že nám horké dopoledne vyšlo do lesa. Také zastavení v Tescu v noci s možností občerstvení bylo fajn.
Většina šifer byla pěkná, některým jsme se díky časové tísny nemohli bohužel více věnovat. Nápovědy byly většinou vtipné a někdy i pomohly nebo aspoň utvrdily, že jsme na správné cestě.
Během týdne určitě zpracujeme reportáž.
Stein (DesertTeam)
05.09.2011 09:36
Šifry byly povedený (v Tescu a u o2)a při procházce lesem jsme měli opravdu dost. Bohužel nápovědy pro nás moc užitečný nebyly a často nás úplně odvedly od řešení ještě dál (blikátko a pohyby). Na další ročník se samozřejmě těšíme.
Jena (Tabula Rasa)
05.09.2011 09:33
diky moc za hezky rocnik.
Ja bych byl pro delsi vzdalenosti, presun na lipu byl super, orientace v lese taky.
Hodne nam v tymu chybely terenni nebo outdoorove napovedy, s nimi by to bylo asi zajimavejsi.

+
orgove, atmosfera
pekna trasa
sifra ve Futuru (obcerstveni, priste prosim sifru v KFC), aktivity na sifre 6

-
nejsou uz terenni napovedy
nase "komplikace" sifer 2 a 5 - pritom tak krasne jednoduche:)