Registrované týmy

#

Název týmu

Hráči

Startovné

Stav

1
Chodili po lese a kopali do pařezů
Jonáš, Dejl, Aňa Nezaplaceno Registrovaný
2
Klubko lam
Saša, Anna, Hana, Johana Nezaplaceno Registrovaný
3
Griffin Force
Stein, Lucka, Kate Nezaplaceno Registrovaný
4
Kozi tety Libuše
Aleš Podolník, Andřejka Kolínská Nezaplaceno Registrovaný
5
Nouzový režim
Jareesek, Čaňa, Stryko, Miloush, Pája Nezaplaceno Registrovaný
6
TimeOut
Adewzen, Matucha, AgentW4C, Drakula, Apino Zaplaceno Hrající
7
Cajzli
Michal, Vojta, Ondra, Štěpán Zaplaceno Hrající
8
Postižená Oblast
Ruik, Eva, Badger, Krize Zaplaceno Hrající
9
RajP
Romana, Anežka, Jáchym, Petr Nezaplaceno Registrovaný
10 Kanonický divisor Jaroslav Líbal, Petr Vácha, Karel Vácha, Zuzana Líbalová Zaplaceno Hrající
11
Mixle v Pixle
TYN, JEN, Straka, Gogo Zaplaceno Hrající
12
Prázdná množina
Martin, Dan, Pavla Nezaplaceno Registrovaný
13
Zůstáváme s pozdravem
Marek Dvořák, Michal Bureš, Jakub Stašek, Lucia Bečvarová, Jakub Nižaradze Nezaplaceno Registrovaný
14
Včíl skačem
Jirka, Péťa, Janča, Paprička Zaplaceno Hrající
15
Brouk Pytlík
Vláďa Tomáš Nezaplaceno Registrovaný
16
Brouk v hlavě
Petr Otoupalík Nezaplaceno Registrovaný
17
Chodící ostrov
Dan, Beruš, Tomáš, Markéta, Zahradník Zaplaceno Hrající
18
Jelita
Tereza, Roman, Jirka, Klára, Pavel Nezaplaceno Registrovaný
19
OMFG
Tomas, Jita Nezaplaceno Registrovaný
20 Neřádi Sabrina Kollátorová, Pavel Vitvar, Aleš Kollátor, Jitka Drábková Nezaplaceno Registrovaný
21
Krleš
vaiwa, klaun, maru Zaplaceno Hrající
22
SAJ
Adam Sikora, Dominika Czech, Dominika Zogata, Jakub Tomanek Nezaplaceno Registrovaný
23
Tupě ignorované tramvaje
Míša, Lenka, Anička, Honza, Bětka Nezaplaceno Registrovaný
24
SpaceY
Karel, Mirek Nezaplaceno Registrovaný
25
Lehká demence
DUB, Evík Nezaplaceno Registrovaný
26
Sirény
Radka, Lenka, Ája, Hanka, Hrůbek Zaplaceno Hrající
27
Kinder Bueno
Dáša, Aduš, Linda, Jikkie, Šimša Nezaplaceno Registrovaný
28
Bílý hranostaj
Ondřej Koupil, Petra Popelková, Martin Pavlík, Jiří Voseček Zaplaceno Hrající
29
Tornáda
Žofka Pospíšilová, Bětka Pospíšilová, Kadrnožka, Kuba Kindermann, Radek Brokl Nezaplaceno Registrovaný
30
Bubáci
Honza, Hanča, Petr Nezaplaceno Registrovaný
31
Celer řapíkatý
Yeti, Věrka, Efča Zaplaceno Hrající
32
CI5
George COWLEY, William BODIE, Raymond DOYLE, Harriet MAKEPEACE, James DEMPSEY Nezaplaceno Registrovaný
33
Dezorientovaní Bizoni
Karel Špáda, Martina Špádová, Miroslava Boukalová Nezaplaceno Registrovaný
34
Trosky BIGY
Katka, Lída Nezaplaceno Registrovaný
35
Dubové Hlavy
Petra, Vendula, Anna Nezaplaceno Registrovaný
36
O.H.L.A.
Petr Valášek, Magdalena Valášková, Luděk Novák, Nováková, Novák Zaplaceno Hrající
37
Eskymáci
Jirka M Nezaplaceno Registrovaný
38
Nebludní Holanďané
Markéta, Vojta, Bára Nezaplaceno Registrovaný
39
Srazili banán rádiem
Míša, Anonym, Anonym Nezaplaceno Registrovaný
40
Zebra řez
Naty, Honza, Honza Nezaplaceno Registrovaný
41
odra noel
Honza, Katka, Annie Nezaplaceno Registrovaný
42
Tutani
Tomáš Marada, Lenka Schormová, Pavel Matyáš, Martin Odstrčil Nezaplaceno Registrovaný
43
Dinoprdi
Ladislav Skákal, Andrej Koubek, Alžběta Blatná, Petr Blatný Nezaplaceno Registrovaný
44
LovingHaters
Kulhas, Lukáš, Káťa, Petr Nezaplaceno Registrovaný
45
Kukytým
Zdeeena, Javky, Jerry, Janča, Lenča Nezaplaceno Registrovaný
46
Možná bifurkační něco placeholder
Eliška Holečková Hamáčková, Jan Holeček Nezaplaceno Registrovaný
47
SpottyLu
Hana Vacková, Pavel Vacek, Lucie Vacková Nezaplaceno Registrovaný
48
corpulent cowboys
Honzík, Eliška, Vilém, Nikola Nezaplaceno Registrovaný
49
Deset hemisfér
Filip, Nora, Vojta, Kája, Verča Nezaplaceno Registrovaný
50
Dutá vlákna
Milu, Lukáš Nezaplaceno Registrovaný
51
Hradeckej gang
Anonym, Anonym, Anonym Nezaplaceno Registrovaný
52
Posledňáčci
Ondřej Valášek, Jan Novák, Vít Novák, Adéla Valášková Nezaplaceno Registrovaný
53
ČVUCHT
Petr, Lída, Šárka Nezaplaceno Registrovaný

Statistika

- Zaplatili Nezaplatili Náhradníci Celkem
Týmy: 12 41 0 53
Hráči: 50 137 0 187

Město Počet
Praha 57
Hradec Králové 30
Brno 20
Jičín 7
Tábor 4
Pardubice 4
Rychnov nad Kněžnou 3
Plzeň 3
Zlín 3
Bílovice nad Svitavou 3
Kosmonosy 2
Horní Cetno 2
Mirkovice 2
Nové Město nad Metují 2
Broumov 1
Fryšava pod Žákovou horou 1
Beroun 1
Kolin 1
Řícmanice 1
Karlovy Vary 1
Mladá Boleslav 1
Krkonose 1
Kuřim 1
Olomouc 1
Ústí na Labem 1
Dubicko 1
Vodňany 1
Napajedla 1
Praha 1 1