Fórum

Nový příspěvek
Napište nospam
Sabrina
08.10.2019 23:41
Děkuji :)
Martin
07.10.2019 08:52
Trasa https://mapy.cz/s/nosekajemo
Sabrina
01.10.2019 21:21
Ahoj,
letos jsem se poprvé po letech bohužel nemohla s týmem zúčastnit, ale aby mi to nebylo líto, tak postupně si procházím šifry :)
Bohužel nikde jsem tu nedohledala letošní mapu trasy? V loňských ročnících jste ji většinou společně se šiframi zveřejňovali. Bude i letos? Nechci si u šifer hned rozlikávat řešení, ale ráda bych věděla, kudy trasa letošní Sovy vedla.

Pokud to není možné, nevadí. Přežiju bez toho :D

I tak děkuji alespoň za přečtení :)
Eliška
23.09.2019 22:35
Taky moc děkujeme za hru, užili jsme si to :-)

Jenom bych se přimlouvala za jednu věc, co mi i po týdnu leží v hlavě: Rozumím tomu, že orgové chtějí být vstřícní k začátečníkům, a tak s nimi trochu mluví a snaží se je motivovat a trochu poradit. Ale je to opravdu nutné v čele závodu? Ve chvíli, kdy jsme na Češtině měli pouze odhad tajenky, který nějak fungoval s počtem dvojic v zadání, nám orgové nejen potvrdili, že je to správný odhad, ale málem nám i poradili, jak se šifra luští. Popravdě nevím, co bysme dělali, kdyby je Holi včas nezastavil, že to říct nechceme. S blbým pocitem odešli na další stanoviště (a pravděpodobně vyhráli hru)? Sebrali se a odjeli domů? Naštěstí se to nestalo a my si mohli na šifře užít své dvě hodinky, ale i tak si myslím, že tohle není úplně spravedlivé a hlavně věřím, že o to nikdo z týmů bojujících o přední příčky vlastně nestojí.
Věšák
19.09.2019 14:31
Taky díky za hru! Zjistil jsem, že na Sovu mi jedna hlava nestačí... :D

A sýpka byla super! :)

Jinak máte chybu v reportu v datu příštího ročníku ;)
Evča
17.09.2019 23:08
Také se přidávám s poděkováním za super hru. Budeme se těšit zase za rok ;-).
Michal
17.09.2019 08:31
Ahoj,
děkujeme orgům za hru. Letos bych rád ocenil šifry 1, 7 ikdyž nás vlastně trošku potrápily, tak byly za mě hezky čisté a a jejich delší řešení byla jen naše neschopnost.

Pak bych rád ocenil odvahu udělat cíl na sýpce, za mě jasně palec nahoru, alespoň to nebylo klasické školní sterilní prostředí :-)

Možná jen ta sekvence šifer 2,3 mi přišla příliš lehká na to, aby se pak na krabici dělali fronty :)

Doufáme tedy, že orgové mají stále dost sil a hru nám v našem oblíbeném formátu připraví i další rok. :)
Ještě jednou díky.
Šobri(CI5 HK)
16.09.2019 13:38
Ahoj, díky moc za hru. Letos jsme při našem druhém ročníku dorazili i do cíle, takže paráda. Prohlídka sýpky byla super. Už se těšíme na další ročník.
Ondra (hlavně se nezranit)
15.09.2019 23:08
Ahoj, nakonec se mi do reportáže nějak nechce, tak se to pokusím shrnout aspoň tady: Začátek hry mi přišel celkem slabý, konkrétně šifry 1-4, nejhorší část hry pro nás byla čtyřka - škoda, že formát mapy v krabici byl stejný, jako u mapy hry, čekání fronty také nepřidalo, nebavilo nás to, neměli jsme pocit, že něco luštíme... od páté šifry se to naštěstí začalo zlepšovat - šestka i sedmička se mi osobně líbí nejvíce ze hry, zbytek hry byl potom dost lehký, ale vlastně fajn ;-) Plus jsem byl rád, že hra nebyla moc městská, jak bylo avizováno před hrou. Díky za hru a za rok snad zase :)
Petr
15.09.2019 11:12
Ahoj, díky za hru, tady je report, který je ale nejen o hře:
https://docs.google.com/document/d/1WhUImmurF5dND_C6f0EDBSYXHpt5TnSGHXZAkizdlt4/edit?usp=sharing
« Předchozí 1 2 Další »